Perfecto (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Development
hr: Razvoj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Image
hr: Slika

en: Upload
hr: Otpremi

en: reset
hr: poništi

en: The file could not be uploaded.
hr: Datoteka nije mogla biti otpremljena.

en: Bypass content access control
hr: Zaobilazi pravila pristupa sadržaju
