Perfecto (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Image
ka: სურათი

en: Upload
ka: ატვირთვა
