Perfecto (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Development
kk: Дамыту

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Image
kk: Сурет

en: Upload
kk: Жүктеу

en: reset
kk: қалпына келтіру/ысыру
