Perfecto (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Image
mn: Зураг

en: Upload
mn: Оруулах
