Perfecto (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Development
ne: विकास

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Upload
ne: अपलोड

en: reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्
