Perfecto (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Upload
nl: Uploaden

en: Click here
nl: Klik hier

en: Opacity
nl: Ondoorzichtigheid

en: The file could not be uploaded.
nl: Het bestand kan niet worden geüpload.

en: Bypass content access control
nl: Toegangscontrole op de inhoud omzeilen
