Perfecto (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Development
os: Райрæзт

en: Cancel
os: Аппар

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Image
os: Сурæт
