Perfecto (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Development
sk: Vývoj

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Image
sk: Obrázok

en: Upload
sk: Nahrať

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: reset
sk: resetovať

en: toggle
sk: prepnúť

en: The file could not be uploaded.
sk: Súbor nemôže byť nahratý.

en: Bypass content access control
sk: Obísť kontrolu prístupu k obsahu
