Perfecto (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Development
sv: Utveckling

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Image
sv: Bild

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Click here
sv: Klicka här

en: reset
sv: återställ

en: Opacity
sv: Opacitet

en: The file could not be uploaded.
sv: Filen kunde inte laddas upp.

en: Bypass content access control
sv: Kringgå kontroll av åtkomst till innehåll
