Perfecto (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Image
ta: படம்

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: reset
ta: மீள அமைத்தல்

en: The file could not be uploaded.
ta: கோப்பை தரவேற்ற இயலவில்லை.
