Perfecto (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Image
ur: تصویر
