Perfecto (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Development
ar: التطوير

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذه العملية.

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Image
ar: الصورة

en: Upload
ar: تحميل

en: reset
ar: أعد الضبط

en: The file could not be uploaded.
ar: تعذر رفع الملف.

en: Bypass content access control
ar: تجاوز صلاحيات الوصول إلى المحتوى
