Perfecto (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Development
az: Develop

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Image
az: Şəkil

en: Upload
az: Yükləmə

en: The file could not be uploaded.
az: Faylı yükləmək mümkün olmadı.
