Perfecto (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Development
cs: Vývoj

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Image
cs: Obrázek

en: Upload
cs: Nahrát

en: Click here
cs: Klikněte zde

en: Opacity
cs: Neprůhlednost

en: The file could not be uploaded.
cs: Soubor nelze nahrát.

en: Bypass content access control
cs: Obejít kontrolu přístupu k obsahu
