Perfecto (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Development
id: Pengembangan

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Image
id: Gambar

en: Upload
id: Unggah

en: The file could not be uploaded.
id: Berkas tidak bisa diunggah.

en: Bypass content access control
id: Menghindari kontrol akses konten
