Performance Logging and Monitoring (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Date
eo: Dato

en: No log messages available.
eo: Loglibroj mesaĝoj ne ekzistas.

en: Path
eo: Vojo

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Details
eo: Detaloj

en: Other
eo: Alia
