Performance Logging and Monitoring (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: enabled
is: virkt

en: Development
is: Þróun

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Date
is: Dagsetning

en: No log messages available.
is: Engin kerfisskilaboð fáanleg.

en: Summary
is: Samantekt

en: Path
is: Slóð

en: Details
is: Nánar

en: Clear
is: Hreinsa
