Performance Logging and Monitoring (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: Path
ka: გზა

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Details
ka: დეტალები

en: Other
ka: სხვა
