Performance Logging and Monitoring (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: enabled
kk: қосулы

en: Development
kk: Дамыту

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: Path
kk: Жол

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Other
kk: Басқа
