Performance Logging and Monitoring (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Development
mg: Fivoarana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Clear
mg: Fafao
