Performance Logging and Monitoring (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: Path
mn: Зам

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй
