Performance Logging and Monitoring (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Date
ps: نيټه

en: Summary
ps: لنډیز

en: Path
ps: يونلور

en: Details
ps: سپړنې

en: Other
ps: نور
