Performance Logging and Monitoring (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: enabled
tr: etkin

en: Development
tr: Geliştirme

en: Cancel
tr: İptal

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Date
tr: Tarih

en: No log messages available.
tr: Kayıt mesajı yok.

en: Summary
tr: Özet

en: Path
tr: Yol

en: Last access
tr: Son erişim

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Other
tr: Diğer

en: Clear
tr: Temizle

en: Clear APC
tr: APC'yi temizle

en: Clears performance statistics collected in APC.
tr: APC tarafından toplanan istatistik bilgilerini temizle.

en: Logging mode
tr: Günlük tutma kipi

en: database
tr: veritabanı

en: Performance logging
tr: Performans günlüğü
