Performance Logging and Monitoring (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: enabled
vi: bật

en: Development
vi: Phát triển

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Date
vi: Ngày tháng

en: No log messages available.
vi: Không có thông điệp bản ghi nào.

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Last access
vi: Lần truy cập cuối

en: Details
vi: Chi tiết

en: Other
vi: Khác

en: settings page
vi: trang cấu hình

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: database
vi: cơ sở dữ liệu
