Performance Logging and Monitoring (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: enabled
af: geaktiveer

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Date
af: Datum

en: No log messages available.
af: Geen logboodskappe beskikbaar.

en: Path
af: Pad

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Other
af: Ander
