Performance Logging and Monitoring (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: enabled
eu: gaituta

en: Development
eu: Garapena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Date
eu: Data

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: Summary
eu: Laburpena

en: Path
eu: Bide-izena

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Other
eu: Bestea

en: Clear
eu: Garbitu

en: database
eu: datu-basea
