Performance Logging and Monitoring (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: enabled
gu: સક્રિય

en: Development
gu: વિકાસ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Path
gu: પાથ

en: Details
gu: વિગતો

en: Other
gu: અન્ય
