Performance Logging and Monitoring (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: enabled
ru: включено

en: Development
ru: Разработка

en: Cancel
ru: Отмена

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Date
ru: Дата

en: No log messages available.
ru: В системном журнале нет сообщений.

en: Summary
ru: Сводка

en: Path
ru: Путь

en: Last access
ru: Последнее посещение

en: Details
ru: Подробности

en: Other
ru: Другое

en: settings page
ru: страница настроек

en: Clear
ru: Очистить

en: database
ru: база данных
