Performance Logging and Monitoring (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: enabled
bg: включено

en: Development
bg: Разработка

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: No log messages available.
bg: Няма лог. съобщения

en: Summary
bg: Обзор

en: Path
bg: Път

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Details
bg: Детайли

en: Other
bg: Други

en: Clear
bg: Изчисти
