Performance Logging and Monitoring (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: enabled
fi: käytössä

en: Development
fi: Kehitys

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Date
fi: Päivämäärä

en: No log messages available.
fi: Yhtään lokimerkintää ei ole saatavilla.

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Path
fi: Polku

en: Last access
fi: Viimeksi paikalla

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Other
fi: Muu

en: settings page
fi: asetussivu

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: database
fi: tietokanta

en: Are you sure you want to clear the Memcache statistics for this site?
fi: Oletko varma että haluat tyhjentää sivuston Memcache-tilastot?
