Performance Logging and Monitoring (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: enabled
ja: 有効

en: Development
ja: 開発

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Date
ja: 日付

en: No log messages available.
ja: ログメッセージはありません。

en: Summary
ja: 概要

en: Path
ja: パス

en: #
ja: No.

en: Last access
ja: 前回のアクセス

en: Details
ja: 詳細

en: Other
ja: その他

en: Clear
ja: クリアー
