Performance Logging and Monitoring (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: enabled
lv: iespējots

en: Development
lv: Izstrāde

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Date
lv: Datums

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Path
lv: Ceļš

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Other
lv: Citi

en: Clear
lv: Notīrīt
