Performance Logging and Monitoring (7.x-1.4) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Other
my: အခြား

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ
