Performance Logging and Monitoring (7.x-1.4) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Path
or: ପଥ

en: Last access
or: ଶେଷ ପ୍ରବେଶ
