Performance Logging and Monitoring (7.x-1.4) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Date
si: දිනය

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න
