Performance Logging and Monitoring (7.x-1.4) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Date
sr: Датум

en: Path
sr: Путања
