Performance Logging and Monitoring (7.x-1.4) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: enabled
ur: فعال

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Date
ur: تاریخ

en: No log messages available.
ur: کوئ لاگ پیغامات موجود نہیں۔

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Path
ur: پاتھ

en: Details
ur: تفصیلات
