Performance Logging and Monitoring (7.x-1.5) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Date
ast: Data

en: No log messages available.
ast: Nun hai rexistru de mensaxes.

en: Summary
ast: Resume

en: Path
ast: Camín

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: Details
ast: Detalles

en: Other
ast: Otru
