Performance Logging and Monitoring (7.x-1.5) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Development
az: Develop

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: Summary
az: Xülasə

en: Path
az: Yol

en: Last access
az: Son icazə

en: Details
az: Detallar

en: Other
az: Digər
