Performance Logging and Monitoring (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: enabled
cs: zapnuto

en: Development
cs: Vývoj

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Date
cs: Datum

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: Summary
cs: Souhrn

en: Path
cs: Cesta

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Details
cs: Detaily

en: Other
cs: Jiné

en: settings page
cs: stránka s nastavením

en: Clear
cs: Vymazat

en: database
cs: databáze
