Performance Logging and Monitoring (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: enabled
gl: activado

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Date
gl: Data

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: Summary
gl: Resumo

en: Path
gl: Ruta

en: Last access
gl: Último acceso

en: Details
gl: Detalles

en: Other
gl: Outro

en: settings page
gl: páxina de configuración

en: Clear
gl: Limpar

en: Performance Logging
gl: Rexistro de Rendemento

en: Clear APC
gl: Limpar APC

en: Logging mode
gl: Modo de rexistro

en: Detailed logging
gl: Rexistro detallado

en: Summary logging (APC)
gl: Resumo do rexistro (APC)

en: Accesses threshold
gl: Umbral de acceso

en: Max Memory (MB)
gl: Memoria Máxima (MB)

en: Avg Memory (MB)
gl: Memoria Media (MB)

en: Total number of page accesses: !accesses
gl: Número total de páxinas accedidas: !accesses

en: First access: !access.
gl: Primeiro acceso: !access.

en: Last access: !access.
gl: Último acceso: !access.

en: Memory (MB)
gl: Memoria (MB)

en: Anonymous?
gl: Anónimo?

en: # Queries
gl: # Consultas

en: Logs detailed and/or summary page generation time and memory consumption for page requests.
gl: Rexistra de maneira detallada e/ou con sumario o tempo de xeración da páxina e a memoria consumida para as peticións de páxinas.

en: Performance logging is not enabled
gl: O rexistro de rendemento non está activo

en: Performance logging
gl: Rexistro de rendemento

en: Performance logging details
gl: Detalles do rexistro de rendemento

en: Performance logging query
gl: Consulta do rexistro de rendemento

en: ms (Avg)
gl: ms (Media)

en: Query ms (Max)
gl: Consulta ms (Max)

en: Query ms (Avg)
gl: Consulta ms (Media)

en: Query ms
gl: Consulta ms
