Performance Logging and Monitoring (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: enabled
lt: įjungta

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Summary
lt: Įžanga

en: Path
lt: Kelias

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Details
lt: Išsamiai

en: Other
lt: Kiti

en: Clear
lt: Išvalyti
