Performance Logging and Monitoring (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Date
mr: दिनांक

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Path
mr: रस्ता
