Performance Logging and Monitoring (7.x-1.5) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Development
os: Райрæзт

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Date
os: Датæ

en: No log messages available.
os: Системон журналы хъусинæгтæ нæй.

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Path
os: Фæндаг
