Performance Logging and Monitoring (7.x-1.6) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: No log messages available.
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན་གང་ཡང་མེད།

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Other
bo: གཞན

en: Clear
bo: གཙང་སེལ
