Performance Logging and Monitoring (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: No log messages available.
el: Δεν υπάρχουν μηνύματα στο ημερολόγιο συστήματος.

en: Summary
el: Περίληψη

en: Path
el: Διαδρομή

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Other
el: Άλλο

en: Clear
el: Καθαρισμός
