Performance Logging and Monitoring (7.x-1.6) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: enabled
it: attivato

en: Development
it: Sviluppo

en: Cancel
it: Annulla

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Yes
it: Sì

en: Date
it: Data

en: No log messages available.
it: Nessun messaggio di log disponibile.

en: Summary
it: Sommario

en: Path
it: Percorso

en: Last access
it: Ultimo accesso

en: Details
it: Dettagli

en: Other
it: Altro

en: Clear
it: Cancella
