Performance Logging and Monitoring (7.x-1.6) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Date
jv: Tanggal

en: No log messages available.
jv: Ora ānā pesen log sing disediaknā.

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Details
jv: Lengkapé

en: Other
jv: Liyané
