Performance Logging and Monitoring (7.x-1.7-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Date
fil: Petsa

en: Path
fil: Landas
