Performance Logging and Monitoring (7.x-1.7-beta1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: enabled
hi: सक्रिय

en: Development
hi: उद्विकास

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Date
hi: तारीख

en: No log messages available.
hi: संदेश लॉग उपलब्ध नहीं हैं

en: Summary
hi: सारांश

en: Path
hi: मार्ग

en: Database
hi: डेटाबेस

en: Last access
hi: अंतिम पहुंच

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: Other
hi: अन्य

en: settings page
hi: सेटिंग्स पृष्ठ

en: Clear
hi: साफ़ करें
